• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Русский

OFERTA

Telekomunikacyjne Skrzynki Mieszkaniowe podtynkowe

Telekomunikacyjne Skrzynki Mieszkaniowe podtynkowe

Telekomunikacyjne skrzynki, montowane są w każdym mieszkaniu, w budynku wielorodzinnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Skrzynki wykonane są z blachy ocynkowanej i malowane farbą proszkową na kolor biały. Skrzynka posiada kołnierz, który maskuje otwór montażowy w ścianie. W drzwiach frontowych skrzynek  znajdują się otwory wentylacyjne, pełniące również funkcję szczelin przepuszczających sygnały WiFi. Znajduje się w niej listwa na której montuje się zbiegające kable telekomunikacyjne z pomieszczenia technicznego oraz gniazd teletechnicznych zamontowanych w mieszkaniu: (przyłączenia urządzeń konwertujących medium transmisyjne: modemów TVK, routerów, wzmacniaczy RTV, rozgałęźników itp.) Dzięki temu mamy uporządkowane kable. W skrzynkach zamontowany jest zamek uniwersalny na klucz, drzwiczki wkładane bez zawiasów.

Skrzynki dostępne są w wersji podtynkowej, na potrzeby kontrahenta wykonujemy również natynkowe.

Skrzynki mieszkaniowe pomalowane plecy, ramka zespolona ze skrzynką na stałe, drzwiczki zdejmowane.

 

Wymiary w mm zewnętrzne z kołnierzem szerokość x wysokość(SKM-30)   Wymiary w mm wewnętrzne bez kołnierza szerokość x wysokość (SKM-30)

 

345 x 395 x 90

 

 

300 x 350 x 90

Skrzynki mieszkaniowe plecy niemalowane zdejmowana ramka maskująca i zdejmowane drzwiczki

 

Wymiary w mm zewnętrzne z kołnierzem szerokość x wysokość (SKM-35) Wymiary w mm wewnętrzne bez kołnierza szerokość x wysokość (SKM-35)

 

380 x 430 x 90

 

 

335 x 385 x 90